Biustonosze Triola

Czarny biustonosz TRIOLA 22770 z romantycznej koronki

Czarne biustonosze są bardzo popularne wśród kobiet. Oferują one zarówno praktyczne możliwości, gdy doskonale pasują pod ciemne ubrania, jak i dają bardzo zmysłowe wrażenie. Pełen blasku Biustonosz Triola ma w sobie również elementy romantyczne, a jego wygląd jest niemal doskonały.

Cena w momencie recenzji: 111 zł

Biustonosz Triola z romantycznej koronki

Biustonosz TRIOLA wykonany jest z atrakcyjnej, delikatnej koronki. Miseczki są cienko wzmocnione, zszyte z trzech części w kształcie litery T, co pozwala na utrzymanie piersi na idealnej wysokości i zapewnia im naturalnie okrągły kształt.

Cena w momencie recenzji: 156 zł

Triola to tradycyjny czeski producent bielizny z długą historią. W końcu ta marka była już zarejestrowana w I RP i nie bez powodu trio deklaruje, że przetrwała próby na przestrzeni całego stulecia. Pożar trwał, podobnie jak wojny, zmiany reżimu i właścicieli. Stawiając na jakość, precyzję wykonania, własny dział projektowy i kreatywny, zdobyła zaufanie czeskich klientów, których doskonale zna.

W ofercie Triola znajdziesz niewyczerpaną liczbę różnych biustonoszy damskich opracowanych w naszych własnych zespołach projektowych i projektowych. Typowe dla biustonoszy Trilola jest ich niezaprzeczalna jakość i doskonała ręczna obróbka. Kupując biustonosz tej marki automatycznie zyskujesz pewność, że kupując tę ​​bieliznę zrobiłaś coś dla siebie. Triola koncentruje się również na życzeniach klientów dotyczących wysokiej jakości czeskich biustonoszy w większych rozmiarach.