Biustonosze typu bandeau

Za tą nazwą kryje się stanik bez wieszaków. W ten sposób pełni funkcję podporową tylko na obwodzie. Jak pewnie już się domyślasz, nie może zdziałać cudów i dlatego jest bardziej odpowiedni dla dziewcząt lub kobiet, które z natury były obdarzone dość skromnie. Ta bielizna ma swój niepowtarzalny wygląd, dzięki czemu z łatwością odróżnisz ją od innych biustonoszy. Jak już wspomniano, wieszaki odsuwają się w tym przypadku na bok. Grubość biustonosza jest praktycznie taka sama na całym obwodzie, co oznacza, że ​​chowa się z przodu mniej więcej tak samo jak z tyłu. Jednak są różne drobne zmiany.

Jeśli chodzi o przełączanie, typ różni się od typu. O ile gdzieś klasycznie znajdziesz go z tyłu, inne są zamontowane z przodu. Zerowa obecność zapięcia jest również bardzo powszechna, dzięki swojej elastyczności biustonosz rozciąga się tylko w pożądane miejsce. Na koniec podsumowujemy jego pozytywy. Świetnie wygląda i świetnie się w niej poczujesz. Jest dostępny w szerokiej gamie kolorów i stylów zapięć. Ale to, co należy wziąć pod uwagę, to rozmiar twojego biustu. Biustonosz typu bandeau może podtrzymywać tylko dość duże piersi.

Biustonosz modny z koronką bandeau – 2 szt. w opakowaniu

To jest modne. Odpowiednie dla każdej nowoczesnej kobiety. Pasuje idealnie. Zapewniają komfort przez cały dzień noszenia. Jedna sztuka to za mało. Dlatego właśnie jest teraz dostępny w wygodnym dwupaku. Wzbogaci Twoją szafę z bielizną. Poprawia samopoczucie. Zapewnia komfort przez cały dzień.

Cena w momencie recenzji: 70 zł

Damski biustonosz Calvin Klein ONE w czarno-białej kombinacji kolorystycznej

Czy lubisz wygodne rzeczy, w tym bieliznę? Czy w Twojej szafie brakuje wysokiej jakości biustonosza, który wyróżniałby się ponadczasowym wzornictwem i wygodnym dopasowaniem? Pragniesz wygodnej i dobrej jakościowo bielizny? W takim razie ten biustonosz jest dla Ciebie oczywistym wyborem.

Cena w momencie recenzji: 143,64 zł

Damski komfortowy biustonosz sportowy Stella Eldar

Czy lubisz sportowe elementy w swojej garderobie, w tym bieliznę? Chciałabyś poszerzyć swoją kolekcję bielizny o wygodny model biustonosza sportowego? Czy chcesz model do uprawiania sportu, czy do wygodnego noszenia przez cały dzień, czy jako komfortowy element stroju do domu? W takim razie to jest zdecydowanie ten model.

Cena w momencie recenzji: 42 zł

Czarny koronkowy biustonosz bez zapięcia

Każda kobieta wie, że pięknej bielizny nigdy za wiele. Nie ma potrzeby omawiania faktu, że różne biustonosze pasują pod różne rodzaje ubrań. Ten elegancki i zmysłowo zaprojektowany biustonosz SoulCal Longline jest klejnotem pod każdym względem.

Cena w momencie recenzji: 65 zł